W tym miejscu mogą pojawić się Wasze zapowiedzi. Zarejestruj się!
Logowanie
Użytkownik:

Hasło:

Wybieramy filmowca

Poszukując filmowca nie należy kierować się tylko i wyłącznie ceną usługi - należy przede wszystkim porównać oferty i to co się na nie składa, dowiedzieć się, na jakim sprzęcie pracuje dana firma i zobaczyć przykładowy efekt końcowy. Cena nie zawsze jest adekwatna do oferowanej jakości: drogo to nie zawsze dobrze, ale tanio to niemal zawsze źle. Oto wskazówki pomocne przy poszukiwaniu właściwego filmowca: Rozwiń.

Moda na "Zamiast kwiatów..."

Jakiś czas temu przyszła do nas wspaniała moda: Młode Pary do zaproszeń dołączają liściki mniej więcej takiej treści "Kwiaty są piękne, ale szybko zwiędną... Pragniemy naszym szczęściem podzielić się z kimś, kto tego naprawdę potrzebuje. Prosimy więc o złożenie w trakcie uroczystości zawarcia małżeństwa zamiast kwiatów drobnego daru pieniężnego, który przekażemy ............................" Do tego w dwóch, trzech zdaniach opisany zostaje cel, na jaki mają być przeznaczone pieniądze... Rozwiń.


Ślubne przesądy

„r”

Wyznaczając datę ślubu najlepiej brać pod uwagę miesiące, które w swojej nazwie mają literkę „r”. Najlepszy dzień tygodnia to sobota. Dobrze wróży na przyszłość zawarcie ślubu w kościele, w którym ochrzczono pannę młodą. Rozwiń.


Sala weselna

Sala weselna to najważniejsze (po kościele) miejsce, które musimy wybrać, a nasz wybór musi być bardzo przemyślany. Tam będziecie świętować, bawić się, tańczyć. Aby dobry humor trwał i by żadne nieprzyjemne niespodzianki nie popsuły Wam wesela poniżej prezentujemy wskazówki, które pomogą Wam uniknąć błędów przy wyborze odpowiedniego miejsca. Rozwiń.


Perły

Niegdyś wierzono, że perły to zastygłe łzy bogów. W starożytności eporządzano z nich amulety, mające leczyć solegliwości serca i układu krążenia. Dziś ten morski skarb nadal pozostaje przedmiotem porządania wielu kobiet. Rozwiń.
Licznik odwiedzin
od 2 stycznia 2008 stronę wyświetlano: 369452 razy.