W tym miejscu mogą pojawić się Wasze zapowiedzi. Zarejestruj się!
Logowanie
Użytkownik:

Hasło:Szanowni Państwo,

Witamy na stronach Portalu Weselnego Powiatu Cieszyńskiego. Na pomysł jego utworzenia wpadliśmy po weselu, na którym się poznaliśmy, złapaliśmy welon i musznik, szaleliśmy do białego rana i które bardzo miło wspominamy. Przez blisko rok rozmawialiśmy z tymi, którym temat wesela jest dobrze znany: nowożeńcami, narzeczonymi, rodzicami i gośćmi weselnymi. Przeprowadziliśmy również ankietę, której wynik był dla nas sygnałem mobilizującym do działania: 88,3% respondentów uważa, że największym utrudnieniem związanym z przygotowaniami do wesela jest brak jednego wiarygodnego źródła informacji.
I właśnie to jest nasz cel: 2 stycznia 2008 roku uruchomiliśmy serwis internetowy, niezbędny dla wszystkich uczestników przyjęć weselnych, niezależnie od roli, jaką będą na nich pełnić. Gościom weselnym udostępnimy listę prezentów wybranych przez narzeczonych, starostom - podpowiemy, jak zadbać o świetną zabawę, świadkom - jakich formalności należy dopełnić. Zamieścimy również ciekawe artykuły, pomocne wskazówki i forum internetowe - niezwykle modne miejsce do wymiany opinii. Przede wszystkim jednak chcemy, by nowożeńcy skorzystali z możliwie najbardziej zasobnego katalogu firm powiązanych z branżą weselną i jednocześnie stać się tym, czego brakuje blisko 90% naszych ankietowanych: jednym wiarygodnym źródłem informacji.

Jeżeli zainteresował Państwa nasz pomysł, zapraszamy do zamieszczenia wpisu w katalogu firm. Koszt rocznego wpisu do naszego katalogu to tylko 244 zł brutto.
Dodatkowym sposobem na zaznaczenie swojej firmy jest wpis wyróżniony (pierwsze, drugie lub trzecie miejsce), opłata za miesiąc emisji już od 25 zł netto!
Proszę również zwrócić uwagę, że dokonując wpisu na okres 1 roku, przysługuje Państwu rabat w wysokości 50% na wszystkie wpisy wyróżnione - szczegóły w regulaminie.


RODZAJ REKLAMY CZAS EMISJI CENA -25% -50% -75%
wpis z danymi teleadresowymi, logo lub zdjęcie
(1 szt.), krótki opis działalności (do 300 znaków), linkiem do strony www
1 rok 200 150 100 50
wpis jw. na pierwszym miejscu 1 miesiąc 150 --- 75 ---
wpis jw. na drugim miejscu 1 miesiąc 100 --- 50 ---
wpis jw. na trzecim miejscu 1 miesiąc 50 --- 25 ---
  Formularz rejestracyjny

Serdecznie pozdrawiamy,
Dorota Zdybowicz i Łukasz Staroń
zespół portalu www.wesele.cieszynski.info
Licznik odwiedzin
od 2 stycznia 2008 stronę wyświetlano: 369473 razy.